Social media

Zapraszamy do dyskusji na IRC'u na
hashseconference w sieci PolNet

Można nas również znaleźć na:
Facebooku

RSS aktualności:
rss

Logowanie / Rejestracja

Prelegenci


Od ponad 10 lat związany z bezpieczeństwem IT. Jest autorem kilkudziesięciu prelekcji na branżowych konferencjach m.in. SECURE, Atak i Obrona, Internet Security Banking, SecureCON, SEConference, SekIT, Open Source Security. Specjalista zajmujący się testami penetracyjnymi w firmie www.logicaltrust.net świadczącej kompleksowe usługi w obszarze bezpieczeństwa informacji. Od 6 lat tropi cyberprzestępców czyhających na nieświadomych użytkowników, a o swoich spostrzeżeniach informuje i ostrzega na łamach bloga www.bothunters.pl.

Krzysztof 'vnd' Katowicz-Kowalewski

Z zawodu programista, pasjonat bezpieczeństwa komputerowego zajmujący się zarówno technikami ataku jak i systemami obrony, w wolnych chwilach tester bezpieczeństwa open sourcowych aplikacji. Prowadzi również swój blog: vndh.net.
Administrator oraz programista z zacięciem sec; obecnie sysop w krakowskim oddziale Lumesse w wolnym czasie rozwijający infrastrukturę w projekcie Fedora. Po utracie zaufania do wielkich korporacji przeniósł wszelkie swoje usługi do swojej prywatnej serwerowni. Zapalony cyklista oraz zwolennik wolnego oprogramowania. Na codzień prowadzi swojego bloga o tematyce sec/sys/devops'owej http://maciek.lasyk.info/sysop.

Maksymilian Michalski

Od wielu lat zajmuje się tematyką szeroko rozumianego bezpieczeństwa informacji i bezpieczeństwa systemów zarówno w wymiarze teoretycznym jak i praktycznym.
Obecnie Pełnomocnik ds. bezpieczeństwa informacji i ciągłości działania oraz Administrator Bezpieczeństwa Systemów Informatycznych w Straży Miejskiej Miasta Stołecznego Warszawy. Historycznie "bezpiecznik" w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych zajmujący się bezpieczeństwem m.in. systemów CEPiK, PESEL. W wolnym czasie pomaga innym sprawdzić ich zabezpieczenia. Członek Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji oraz ISSA Polska.

Marcin Ulikowski

Pasjonat bezpieczeństwa sieciowego. Interesuje się bezpieczeństwem aplikacji i protokołów sieciowych. Na co dzień pracuje w firmie Atos na stanowisku Network Engineer.

Mateusz Olejarka

Starszy specjalista ds. bezpieczeństwa IT w firmie SecuRing. Zawodowo zajmuje się testowaniem bezpieczeństwa aplikacji webowych, mobilnych, przeglądem kodu źródłowego i konfiguracji oraz oceną bezpieczeństwa infrastruktury sieciowej. Wcześniej, po drugiej stronie barykady, jako programista brał udział w rozwoju i utrzymaniu platformy klasy BPMS wdrożonej w wielu polskich instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych.
Od trzech lat jest w zarządzie OWASP Poland, gdzie zajmuje się organizacją spotkań dotyczących tematyki bezpieczeństwa IT. Trener mający za sobą kilkadziesiąt przeprowadzonych szkoleń związanych z tworzeniem i testowaniem bezpieczeństwa oprogramowania. Prelegent na SASMA Business Security Conference, konferencjach VSoft FEST oraz spotkaniach OWASP.

Michał Sajdak

Paweł Zegartowski

Inzynier Oprogramowania kryptografią i zagadnieniami bezpieczeństwa systemów komputerowych zainteresowany od poczatku swojej kariery zawodowej. Od 2012 roku związany z Comarch e-Health, gdzie odpowiada za projektowanie i rozwój systemów przetwarzania i zarządzania danymi szczególnie wrażliwymi tj.wynikami obrazowania medycznego (MRi, MMG, CT etc) i danymi pacjentów. Prywatnie miłośnik multi-paradygmatowych języków programowania, starający się wspierać rozwój języka Scala.

Piotr Wojtyła

Obecnie związany z firmą Atos, gdzie jako członek CSIRT każdego dnia pomaga różnym organizacjom walczyć z incydentami bezpieczeństwa (m.in DDoS/DoS, ataki targetowane, malware). Stały bywalec SEConference.

Radca prawny w Kancelarii Radców Prawnych Maruta i Wspólnicy spółka jawna.
Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej oraz szeroko rozumianym prawie nowych technologii. Zajmuje się między innymi negocjowaniem umów IT. Zajmuje się również doradztwem prawnym w projektach związanych z handlem elektronicznym, marketingiem internetowym, e-PR, ochroną domen internetowych oraz ochroną danych osobowych.
Wykłada przedmioty związane z prawem własności intelektualnej oraz prawem Internetu (np. w PAN, SGH, Wyższej Szkole Europejskiej im ks. Józefa Tischnera w Krakowie,  Akademii Leona Koźmińskiego,  Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu). Prowadzi blog prawniczy www.romanbieda.pl.

Vladimir 'vovcia' Mitiouchev

Administrator systemów GNU/Linux z szerokim doświadczeniem. Aktualnie pracuje w branży email marketingu.

Sponsorzy:

  • Metrosoft
  • Atos